ВІД РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ - 1

На звернення Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості розміщуємо на нашому сайті до уваги наступну інформацію:

"Цими днями у залі засідань Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця  Головного управління Національної поліції у Закарпатській області.
   Презентував роботодавця представник правоохоронних органів у Воловецькому районі Віталій Станіславович Косач, який розповів всім присутнім про  вимоги до кандидатів на службу в поліцію, необхідні якості та навички, ознайомив з характером та умовами праці, граничним віком зарахування на службу, розміром заробітної плати. Всім зацікавленим особам було надано вичерпну відповідь на запитання.
   В заході взяли участь 15 осіб
".