ОГОЛОШУЮТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАНН (гараж, житловий будинок)

На понеділок, 16 жовтня 2018 року оголошено громадські слухання з приводу:

- детального плану території забудови для будівництва та обслуговуування індивідуального гаража по вул. Шевченка, 134 в смт Воловець Закарпатської обл.;
- детального плану території забудови для будівництва та обслуговуування житлового будинку по вул. Яблуново, б/н в смт Воловець Закарпатської обл.;
- детального плану території забудови для будівництва та обслуговуування житлового будинку в ур. Минчіл, смт Воловець Закарпатської обл.

Слухання розпочнуться о 14:00 годині у приміщенні сесійної зали Воловецької селищної ради (3 поверх). Запрошуються спеціалісти, представники громадськості, сусіди.
   Бажаючі мають можливість ознайомитися:
з детальним планом забудови території і висловити свої зауваження, пропозиції, поставити запитання. Всі пропозиції будуть розглянуті в процесі слухань.

Виконавчий комітет селищної ради