СВЯТКОВА ЯЛИНКА - 2019

Сьогодні, 14 грудня, на центральній площі селища вже встановлено нашу головну ялинку.

До вибору, зрізування і транспортування ялинки долучилися працівники селищної ради, КП ВС "Водоканалсервіс", газокомпресорної станції і Держлісгоспу.

Встановили святкову красуню працівники КП ВС "Водоканалсервіс". Завтра вони ж займуться її прикрашанням, встановленням і оформленням сцени, забезпеченням святкової ілюмінації селища.
   Слід відзначити, що цього разу наша головна ялинка є унікальною - на висоті двок метрів над землею, один стовбур розєднується відразу на три, що символізує Герб нашої України.
   Традиційна церемонія урочистого засвічення ялинки розпочнеться у вівторок о 15:30 годині 18 грудня.
   Оскільки головними учасниками свята є саме Ви, шановні наші земляки, тому чекаємо всіх з родинами, дітьми, друзями. Також будемо раді гостям нашого селища, туристам.
   Всім бажаємо налаштуватися на веселий, святковий настрій, приємні позитивні враженя, і звичайно ж казкової зимової погоди.

З повагою,
виконавчий комітет