КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДАХУ І ДИМОВЕНТКАНАЛІВ - вул. КАРПАТСЬКА, 66

Дата: 17.10.2019 15:46

Фото без опису      17 жовтня 2019 року. На минулому тижні капытальний ремонт даху і димовентканалів багатоквартирного житлового будинку по вул. Карпатська, 66.

Селищна рада планово продовжує займатися ремонтом димовентканалів багатоквартирних будинків. Роботи згідно затвердженого проекту, який пройшов державну експертизу, виконуються коштом селищної ради, спеціалістами місцевого підприємства "Мікрембуд" (керівник Мірошник А.О.). Слід зазначити, що дане підприємство має чималий досвід, оскільки у нашому селищі ними виконано ремонт димовентканалів вже п"яти багатоквартирних будинків, крім того відремонтовано ще й м"які покрівлі на двох будинках.
   Незважаючи на здійснення технічного нагляду, елищна рада пропонує мешканцям будинку № 66 по вул. Карпатська також контролювати якість капітального ремонту свого будинку. На всі ваші зауваження реагуватимемо негайно.