ПРИЗНАЧЕНО ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 9-ї СЕСІЇ

позачергової 9-ї сесії
Воловецької селищної ради 8-го скликання
на 20.04.2021 року о 10:00 годині
в примішенні зали засідань селищної ради.

До розгляду пропонуються питання:

1.Скликати позачергову дев’яту  сесію Воловецької селищної ради восьмого

скликання 20 квітня 2021року о  10:00 годині в приміщенні зали засідань селищної ради.

2. Запропонувати до розгляду питання:

1.) Про затвердження звіту про виконання бюджету Воловецької селищної територіальної громади за І квартал 2021 року.

2). Про внесення змін до рішення селищної ради  23 грудня 2020 року №22 «Про бюджет  Воловецької селищної територіальної громади на 2021 рік»(зі   змінами від 18 лютого 2021 року, від 25 березня 2021 року).

3). Про  виплату матеріальних  допомог  громадянам.

4). Про внесення змін до Програми «Власний дім» на 2021-2025 роки».

5). Про затвердження Програми по забезпеченню виконання завдань з охорони навколишнього природного середовища  на  2021-2025 роки.

6). Про  затвердження Програми по розробленню технічної документації щодо земель комунальної власності територіальних громади на 2021-2025 роки.

7). Про розгляд  заяв та звернень громадян та суб’єктів підприємницької діяльності.

8). Про вступ Воловецької селищної ради до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Карпатська агенція регіонального розвитку».

9). Про створення юридичної особи публічного права відділу архітектури, містобудування ,земельних ресурсів,  комунального майна і господарства та захисту довкілля Воловецької селищної ради та затвердження Положення про відділ архітектури, містобудування ,земельних ресурсів, комунального майна і господарства та захисту довкілля Воловецької селищної ради.

10) . Про   затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Воловецької селищної ради.

11). Про  затвердження Положення про оренду комунального майна Воловецької селищної територіальної громади та примірного договору оренди нерухомого майна

12). Про врегулювання питання оренди та приватизації комунального майна Воловецької територіальної громади.

13). Про затвердження Положення про оплату праці,умови,диференційовані показники та розміри преміювання керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Воловецької селищної ради».

14). Різне.