ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА 14 СЕСІЯ 8-ГО СКЛИКАННЯ

Дата: 23.12.2021 15:19
Кількість переглядів: 643

23 грудня 2021 року відбулася чергова 14 сесія 8-го скликання Воловецької селищної ради.

Порядок денний:

1.Про звіт Воловецького  селищного голови за 2021 рік.

2.Про звіт директора  КП ВС "Водоканалсервіс".

3.Про затвердження фінансового плану КП ВС "Воловецький "Водоканалсервіс" на 2022 рік.

4.Про внесення змін до фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради» на ІV квартал 2021 року.

5.Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Воловецька центральна лікарня Воловецької селищної ради» на 2022 рік.

6.Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Воловецької селищної ради» на 2022 рік.

7. Про прийняття майна (кисневих концентраторів) зі спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міст Закарпатської області у комунальну власність Воловецької територіальної громади.

8. Про внесення змін до  Положення про фінансовий відділ Воловецької селищної ради.

9.Про внесення змін до Положення про відділ освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, молоді і спорту Воловецької селищної ради.

10.Про внесення змін до  Положення про Службу у справах дітей Воловецької селищної ради та затвердження його в новій редакції.

11.Про  затвердження Положення про Центр соціальних служб Воловецької селищної ради.

12.Про внесення змін до рішення селищної ради  23 грудня 2020 року №22 «Про бюджет Воловецької селищної територіальної громади на 2021 рік»(зі змінами від 18 лютого 2021 року,від 25 березня 2021 року,від 20 квітня 2021 року,від 03 червня 2021 року,від 10 серпня 2021 року,14 вересня 2021 року,18 листопада).

13.Про затвердження Програми по виплаті компенсації на пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2022-2025 роки.

14.Про затвердження Програми по виплаті компенсацій на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян на 2022-2025 роки.

15.Про затвердження Програми «Турбота» на 2022-2025 роки.

16.Про затвердження вартості харчування для учнів пільгових категорій у закладах загальної середньої освіти на 2022 рік.

17.Про затвердження режиму роботи,вартості харчування дітей у закладах дошкільної освіти на 2022 рік.

18.Про затвердження кількості штатних одиниць комунальних організацій (установ, закладів) Воловецької селищної ради.

19.Про тимчасове припинення роботи Гукливського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) № 3 Воловецької селищної ради.

20.Про бюджет Воловецької селищної територіальної  громади на 2022 рік.

21.Про затверрдженняПоложення про конкурсний відбір суб"єктів оціночної діяльності.

22.Про виплату матеріальних допомог.

23.Про затвердження структури та чисельності апарату виконавчих органів Воловецької селищної ради восьмого скликання (в новій редакції).

24.Про затвердження умов оплати праці апарату управління селищної ради, структуриних підрозділів та установ на 2022 рік.

25.Про затвердження Перспективного плану роботи Воловецької селищної ради на 2022 рік.

26. Про розгляд заяв і звернень громадян, суб’єктів підприємницької діяльності.

27.Різне.

Присутні 14 депутатів - список депутатів

Рішення, прийняті на пленарному засіданні сесії Воловецької селищної ради, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.