КЛЯТА ВІЙНА ЗАБИРАЄ НАЙКРАЩИХ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Дата: 24.06.2024 14:16
Кількість переглядів: 45

Фото без описуІ знову трагічна звістка прийшла у   Воловецьку громаду. 20 червня 2024 року поблизу н.п.Кліщіївка Бахмутського району Донецької області  на 36 році життя загинув солдат  Мигалович Євген Юрійович, виконуючи військовий обов'язок в бою за Україну,  її свободу і незалежність .
Співчуваємо рідним і близьким. Щиро розділяємо біль втрати та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої людини, а слова підтримки допоможуть пережити страшне горе.
Вічна пам’ять і слава полеглому!

Герої не вмирають…Слава Україні! Героям слава!
Прощання із захисником відбудеться 25 червня о 13 годині у Свято-Вознесенській церкві по вул. Шевченка,  смт. Воловець.
🕯🙏 Просимо гідно зустріти Героя, який віддав своє життя за мир в Україні. Вічна шана і слава Герою!