Апарат селищної ради

* ВОЛОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

1) Головною посадовою особою територіальної громади смт. Воловець і с. Канора є обраний громадою Воловецький селищний голова ПОПЕЛИЧ Михайло Андрійович, одночасно він є головою Воловецької селищної ради, головою виконавчого комітету селищної ради та керівником апарату селищної ради (детально http://volovec-miskrada.gov.ua/voloveckij-selischnij-golova-13-29-31-26-05-2017/).

2) Органом самоврядування, який представляє територіальну громаду смт. Воловець і с. Канора є Воловецька селищна рада, що складається з обраних громадою 22-х депутатів 7-го скликання (детально http://volovec-miskrada.gov.ua/deputatskij-korpus-13-30-59-26-05-2017/) які утворюють постійні депутатські комісії:

1 – планово-бюджетна:
- Шікут Наталія Георгіївна - голова комісії;
- Мишанич Василь Васильович;
- Мадяр Анатолій Юрійович;
- Карпишинець Василь Федорович;
- Нахман Віктор Іванович.

2 – з питань житлово-комунального та побутового обслуговування населення:
- Парфенюк Богдан Вікторович - голова комісії;
- Воронич Дмитро Васильович;
- Борбіль Віктор Миколайович;
- Кішковський Сергій Олексійович;
- Вячало Василь Іванович.

3 - з питань земельних відносин, архітектури, будівництва та розвитку населених пунктів:
- Косач Іван Федорович - голова комісії;
- Сличка Василь Андрійович;
- Словенко Іван Іванович;
- Тичка Віктор Іванович;
- Мацовка Іван Юрійович.

4 - з питань депутатської етики, правових відносин, законності і правопорядку:
- Галабурда Ігор Іванович - голова комісії;
- Конепуд Наталія Миколаївна;
- Бирак Віталій Степанович.

5 – з питань соціально-культурного розвитку:
- Бухай Андрій Андрійович - голова комісії;
- Павлишин Василь Іванович;
- Фалтинський Едуард Елемирович.

3) Виконавчими органами селищної ради є:
   а) обрана сесією селищної ради секретар селищної ради 7-го скликання Карпишинець Оксана Михайлівна, яка також виконує функції секретаря виконавчого комітету селищної ради.
   б) утворений сесією селищної ради виконавчий комітет селищної ради в складі 15-ти членів. (детально http://volovec-miskrada.gov.ua/vikonavchij-komitet-13-33-14-26-05-2017/)

в) утворена сесією селищної ради адміністративна комісія виконавчого комітету селищної ради в складі 5-ти членів:
- Зін Йосип Йосипович                    - голова комісії;
- Галабурда Ігор Іванович               - заступник голови комісії;
- Карпишинець Тамара Яношівна - секретар комісії;
- Ісевич Наталія Євгенівна               - член комісії;
- вакансія                                            - член комісії.

г) затверджений сесією селишною радою, згідно типового штату, апарат селищної ради в складі 11-ти осіб:
- головний бухгалтер селищної ради                       - Комар Оксана Йосипівна;
- спеціаліст 1-ї категорії                                              - Ґриґа Сергій Васильович;
- спеціаліст 1-ї категорії, реестратор громадян     - Карпишинець Тамара Яношівна;
- спеціаліст 1-ї категорії, реестратор громадян     - Ковач Неля Василівна;
- спеціаліст 2-ї категорї, бухгалтер                          - Нілабович Наталія Іванівна;
- спеціаліст з правових питань                                - Галабурда Ігор Іванович (за договором);
- державний реєстратор майна                               - Курах Михайлр Михайлович;
- спеціаліст, землевпорядник                                  - Мадяр Марина Вікторівна;
- діловод                                                                       - Малярчинець Ганна Василівна;
- старший інспектор військово-облікового бюро - В’ячало Мар’яна Михайлівна;
- старший інспектор військово-облікового бюро - Комар Олена Михайлівна.

4) Воловецькій селищній раді підпрядковане:
    - Комунальне підприємство "Воловецький селищний "Водоканалсервіс" - директор Кополовець Василь Олексійович.

* Зліва на титульній заставці сайту роміщено герб селища міського типу ВОЛОВЕЦЬ.