Оголошення

В даному розділі сайту публікуються оголошення в першу чергу від селищної ради, а також від інших органів та структур влади, організацій, важливі для мешканців громади.

ВІЙСЬКОВІ ПРОВЕДУТЬ ДОДАТКОВІ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!    Інструктори підрозділу територіальної оборони, що базується в колишньому Воловецькому профтехучилищі (ПТУ), додатково проведуть практичні заняття з тактичної військової медицини, знайомства зі зброєю і військовою тактикою.    Дата проведення – 23-24.06.2022 р., час – з 19:00 год.,  місце проведення – спортивна площадка навпроти ПТУ.      Запрошуються всі бажаючі, незалежно від віку і статі.

08:43:27 23.06.2022

ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ ПРОВЕДУТЬ ВІЙСЬКОВІ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!    Керівництво підрозділу територіальної оборони, що базується в колишньому Воловецькому профтехучилищі (ПТУ), пропонує провести практичні заняття з первинної військової медицини, знайомства зі зброєю і військовою тактикою.    Дата проведення – 22.06.2022 р., час – з 19:00 год.,  місце проведення – спортивна площадка навпроти ПТУ.      Запрошуються всі бажаючі, незалежно від віку і статі.

11:48:43 21.06.2022

ВІДНОВЛЕНО ДОСТУП ДО ДЕРЖАВНИХ РЕЄСТРІВ

До уваги зацікавлених осіб!    ЦНАП Воловецької селищної ради повідомляє, що з 13.06.2022 року відновлено доступ до єдиних державних реєстрів, а саме: - державного реєстру речових прав на нерухоме майно; - державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формуван.

10:01:03 13.06.2022

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ !

До відома родин які опинилися у скрутному становищі або мають на утриманні малолітніх дітей, де один із членів родини військовослужбовець та  захищає у зоні бойових дій кордони України від Російської агресії, мають можливість звернутися по  допомогу до Центру реєстрації переселенців (спорткомплекс Верховина) за адресою: смт. Воловець вул. Карпатська 33а.,   де можуть  отримати продукти харчування, засоби гігієни тощо.

17:44:56 01.06.2022

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ ВІД СЕЛИЩНОЇ РАДИ

УВАГА!  На час навчального процесу і до його закінчення учні, що навчаються у Воловецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів та педагогічні працівники у разі повітряної тривоги повинні організовано пройти в обладнане укриття, що знаходиться за адресою: вул. Дружби, 1 смт. Воловець.

10:24:09 23.05.2022