Оголошення

В даному розділі сайту публікуються оголошення в першу чергу від селищної ради, а також від інших органів та структур влади, організацій, важливі для мешканців громади.

ЦЬОГОРІЧ У СЕЛИЩІ БЕЗ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЯЛИНКИ

ДОРОГІ МЕШКАНЦІ НАШОЇ ГРОМАДИ    Сподіваємося на ваше розуміння і підтримку відмови цьогоріч організовувати святкове різдвяно-новорічне освітлення селища, прикрашання і освітлення ялинки в центрі Воловця.

07:30:00 06.12.2022

ПРО ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ!    Задля позбавлення себе зайвих проблем, пропонуємо тимчасово вимкнути освітлення своїх вивісок, біжучих стрічок і зонішньої реклами. А також максимально економити електроенергію на своїх об"єктах, підприємствах.

07:15:13 06.12.2022

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРІВ

5 грудня відзначається Міднародний День волонтерів -  один з міжнародних днів ООН, присвячений особам, що займаються волонтерством. Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.

16:43:48 05.12.2022

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В СІМ"Ї

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».   Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

09:51:20 29.11.2022