Оголошення

В даному розділу публікуються оголошення селищної ради, пенсійного фонду, податкової інспекції та інших структур, якщо вони є законодавчо обов"язковими, важливими, корисними, або цікавими для нашої територіальної громади.

Вшанування пам’яті загиблих учасників Революції Гідності та проведення військової операції на Дебальцівському плацдармі

Сьогодні, 19 лютого, у Воловці, керівництво громади, представники установ та служб, громадськість взяли участь в урочистому зібранні аби вшанувати Героїв Небесної Сотні, а також військовослужбовців, що брали участь у захисті Дебальцівського плацдарму. Ведучі урочистого зібрання у своїх виступах акцентували увагу присутніх на тому, що події 18-20 лютого 2014 року – одна з найбільш трагічних сторінок в історії України і закликали завжди пам’ятати про жертви, принесені Героями Небесної Сотні заради свободи нашої Батьківщини. Присутні вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності та проведення військової операції на Дебальцівському плацдармі хвилиною мовчання та покладанням квітів.

09:36:44 19.02.2021

ПРИЗНАЧЕНО ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 7-ї СЕСІЇ

Розпорядженням селищного голови від 16.02.2021 № 19 призначено пленарне засідання позачергової 7-ї сесії Воловецької селищної ради 8-го скликання на 18.02.2021 року о 10:00 годині в примішенні зали засідань селищної ради.

11:45:37 16.02.2021

ВІД СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН.    На звернення Служби безпеки України розміщуємо "Памятку громадянину України, що їде за кордон" - Памятка1, Памятка2.

08:26:21 16.02.2021

ПРИЗНАЧЕНО ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 6-ї СЕСІЇ

Розпорядженням селищного голови від 10.02.2021 № 16 призначено пленарне засідання позачергової 6-ї сесії Воловецької селищної ради 8-го скликання на 11.02.2021 року о 10:00 годині в примішенні зали засідань селищної ради.

09:24:38 10.02.2021

Правопросвітницький захід.

04.02.2021року фахівчиня відділу «Воловецьке бюро правової допомоги» Наталія Мадяр провела правопросвітницький захід. У заході взяли участь заступник голови Воловецької ТГ Ф.Ф.Бирак, начальник відділу надання адміністративних послуг і державної реєстрації Воловецької ТГ М.М.Курах та головні спеціалісти по реєстрації місця проживання Воловецької ТГ Ковач Н.В. та Карпишинець Т.Я.Під час заходу присутніх було ознайомлено з основними функціями та повноваженнями відділу «Воловецьке бюро правової допомоги», категорії осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу відповідно до ЗУ «Про безоплатну вторинну правову допомогу» У рамках виконання Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» було розглянуте питання: «Земельна реформа: як діятиме тепер ринок землі в Україні». Фахівчиня відділу «Воловецьке бюро правової допомоги» Наталія Мадяр серед учасників заходу розповсюдила тематичні буклети на земельну тематику.

15:18:28 05.02.2021

ДОПУСК ДО РОБОТИ З ПЕСТИЦИДАМИ

До уваги осіб, які працюють з пестицидами та агрохімікатами.    Держпродспоживслужба в Закарпатській області інформує - від Держпродспоживслужби.

10:20:06 01.02.2021

ПРИЗНАЧЕНО ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 5-ї СЕСІЇ

Розпорядженням селищного голови від 12.01.2021 № 3 призначено пленарне засідання позачергової 5-ї сесії Воловецької селищної ради 8-го скликання на 15.01.2021 року о 14:00 годині в примішенні зали засідань селищної ради.

08:35:43 14.01.2021