Інвестиційна діяльність

ОСЬ ТАК ВИГЛЯДАЄ НАШЕ СЕЛИЩЕ
(Знімки любязно надав фотохудожник - О.С. Гордієвич)

Шановні земляки, гості селища, потенційні інвестори.

Як бачите на знімках, знаєте з досвіду, ми живемо в гарному селищі, розташованому в чудовому місці, багато чого маємо, та ми налаштовані на подальший розвиток і для цього дечого нам все ж не вистачає.

Для кращого функціонування селища, його більшої туристичної привабливості, якісного обслуговування мешканців і гостей селища нам потрібно:

1. Гірськолижні витяги безпосередньо на території Воловецької селищної ради.
2. Обладнання оглядового майданчика і туристичної інфраструктури на перевалі Минчил.
3. Сучасну автозаправочну станцію.
4. Сучасну станцю технічного обслуговування автомобілів.
5. Сучасну автомийку.
6. Підприємство по ремонту і обслуговуванню побутової техніки (котли, холодильники, пральні машини, електронна техніка).
7. Потребують реконструкції каналізаційно-очистні споруди.
8. Назріла реконструкція каналізаційно-насосної станції.
9. Необхідний капітальний ремонт водозабору і водоочисних споруд.
10. Назріла необхідність обладнання додаткових джерел водопостачання (додатковий водозабір, артезіанські скважини).
11. На порядку денному питання подальшого розвитку каналізаційної і водопровідної мережі селища.
12. Гостро стоїть питання сортування, переробки і утилізації твердих побутових відходів.
13. Необхідне обладнання нового полігону для захоронення твердих побутових відходів.
14. Потебує реконструкції і подальшого розвитку мережа вуличного освітлення.

Воловецька селищна рада, від імені громади, запрошує всіх бажаючих вкладати інвестиції у розвиток інфраструктури селища. Ваші ідеї, пропозиції будуть уважно і детально розглянуті, в першу чергу у вище перерахованих галузях, напрямах.

З повагою,
виконком селищної ради.