Інвестиційна діяльність

ОСЬ ТАК ВИГЛЯДАЄ НАШЕ СЕЛИЩЕ
(Знімки любязно надав фотохудожник - О.С. Гордієвич)

Шановні земляки, гості селища, потенційні інвестори.

Як бачите на знімках, знаєте з досвіду, ми живемо в гарних селищі і селах, розташованих у чудових місцях, багато чого маємо і робимо. Та ми налаштовані на подальший розвиток і для цього дечого нам все ж не вистачає.

Для кращого функціонування населених пунктів громади, їх більшої туристичної привабливості, якісного обслуговування мешканців і гостей нам потрібно:

1. Гірськолижні витяги безпосередньо на території Воловецької селищної ради (смт Воловець, с. Гукливий).
2. Продовження обладнання оглядового майданчика і розвиток туристичної інфраструктури на перевалі Минчил (впроваджується).
3. Сучасну автозаправочну станцію.
4. Сучасну станцю технічного обслуговування автомобілів.
5. Сучасну автомийку.
6. Підприємство по ремонту і обслуговуванню побутової техніки (опалювальні котли, холодильники, пральні машини, електронна техніка).
7. Потребують реконструкції каналізаційно-очистні споруди (на даний час виготовлено проект, який пройшов експертизу і затверджений).
8. Назріла необхідність реконструкції каналізаційно-насосної станції.
9. Необхідна реконструкція водозабірних споруд (ведеться підготовка до виготовлення проекту).
10. Назрів капітальний ремонт водоочисних споруд.
10. Обладнання додаткових джерел водопостачання, а саме водозабори в селах.
11. На порядку денному питання подальшого розвитку каналізаційної і водопровідної мережі селища.
12. Започаткування систем водопостачання і каналізації у селах Гукливий, Скотарське.
12. Гостро стоїть питання сортування, переробки і утилізації твердих побутових відходів.
13. Необхідне обладнання нового полігону для захоронення твердих побутових відходів.
14. Потебує реконструкції і подальшого розвитку мережа вуличного освітлення населених пунктів громади.

Воловецька селищна рада, від імені громади, запрошує всіх бажаючих вкладати інвестиції у розвиток інфраструктури селища. Ваші ідеї, пропозиції будуть уважно і детально розглянуті, в першу чергу у вище перерахованих галузях, напрямах.

З повагою,
виконком селищної ради.