Наказ "Про присвоєння адреси"

Закарпатської області

Відділ архітектури, містобудування,

земельних ресурсів, комунального майна і господарства та захисту довкілля

тел./факс (03136) 22 033, 24 568

89100 Україна, Закарпатська обл.

vc.volovec@gmail.com, arhzemvolovets@ukr.net

смт Воловець, вул. Пушкіна, 7

Код ЄДРПОУ 04350240

НАКАЗ

Від  24 травня 2021 року          смт.Воловець                               №  1

Про присвоєння адреси об'єкту будівництва (під час надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки)

89100, Україна, Закарпатська область, Мукачівський район,

смт.Воловець, вул.Підгірна,76 б.

На виконання Тимчасового порядку реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №367, розглянувши звернення Бирак Ірини Іванівни від 21.05.2021р., про присвоєння адреси об’єкту будівництва (під час надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки), розташованому на земельній ділянці за кадастровим номером 2121555100:01:009:0051, згідно з відомостями Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, наданий пакет документів, визначений частиною 3 статті 27 Закану України «Про регулювання містобудівної діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Присвоїти  новоствореному об’єкту будівництва (під час надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки) - індивідуальний житловий будинок, який планується збудувати на власній земельній ділянці з кадастровим номером 2121555100:01:009:0051 загальною площею 0,08 га, адресу: поштовий індекс 89100, Україна, Закарпатська область, Мукачівський район, смт.Воловець, вул.Підгірна,76 б.

2. Оприлюднити наказ про присвоєння адреси об’єкту будівництва  індивідуального житлового будинку на офіційному веб-сайті Воловецької селищної ради.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник відділу                                                                  Ганна БИРАК