Наказ "Про присвоєння адреси"

Закарпатської області

Відділ архітектури, містобудування,

земельних ресурсів, комунального майна і господарства та захисту довкілля

тел./факс (03136) 22 033, 24 568

89100 Україна, Закарпатська обл.

vc.volovec@gmail.com, arhzemvolovets@ukr.net

смт Воловець, вул. Пушкіна, 7

Код ЄДРПОУ 04350240

НАКАЗ

Від  24 травня 2021 року          смт.Воловець                               №  1

Про присвоєння адреси об'єкту будівництва (під час надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки)

89100, Україна, Закарпатська область, Мукачівський район,

смт.Воловець, вул.Підгірна,76 б.

На виконання Тимчасового порядку реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №367, розглянувши звернення Бирак Ірини Іванівни від 21.05.2021р., про присвоєння адреси об’єкту будівництва (під час надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки), розташованому на земельній ділянці за кадастровим номером 2121555100:01:009:0051, згідно з відомостями Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, наданий пакет документів, визначений частиною 3 статті 27 Закану України «Про регулювання містобудівної діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Присвоїти  новоствореному об’єкту будівництва (під час надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки) - індивідуальний житловий будинок, який планується збудувати на власній земельній ділянці з кадастровим номером 2121555100:01:009:0051 загальною площею 0,08 га, адресу: поштовий індекс 89100, Україна, Закарпатська область, Мукачівський район, смт.Воловець, вул.Підгірна,76 б.

2. Оприлюднити наказ про присвоєння адреси об’єкту будівництва  індивідуального житлового будинку на офіційному веб-сайті Воловецької селищної ради.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник відділу                                                                  Ганна БИРАК

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ Відділ архітектури, містобудування, земельних ресурсів, комунального майна і господарства та захисту довкілля Воловецької селищної ради (04350240) (найменування уповноваженого органу містобудування та архітектури) Наказ № 4 від 16.08.2021

17:05:11 25.08.2021