РОЗПОЧАТО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ МИРУ В СЕЛІ КАНОРА
Дата: 31.07.2017 08:26
Кількість переглядів: 923
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04350240/cda3f96b4103ac4e5edfd148b0ae18c6.jpg)
У другій половині липня 2017 року розпочато капітальний ремонт вулиці Миру в с Канора, яке належить до Воловецької селищної ради (див. прикріплені знімки).
Для робіт по капітальному ремонту цієї, другої за протяжністю вулиці села, Кабінетом Міністрів спрямовано кошти в сумі 412 тис. грн., що складає близько четвертини від необхідних для ремонту 2 млн. грн. Згідно договору, роботи виконує районне підприємство «Агрошляхбуд». Для збереження майбутнього покриття вулиці паралельно обладнується система відведення дощових вод.
Традиційно звертаємося до мешканців даної вулиці, інших жителів села Кванора, з пропозицією контролювати якість виконання робіт. На всі ваші зауваження реакція селищної ради буде негайною.
Традиційно звертаємося до мешканців даної вулиці, інших жителів села Кванора, з пропозицією контролювати якість виконання робіт. На всі ваші зауваження реакція селищної ради буде негайною.