РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ТРОТУАРІВ ПО ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА

Дата: 24.05.2019 08:55

Фото без опису   23 травня 2019 року у Воловці розпочато капітальний ремонт тротуарів по вулиці Карпатська.
   Проекти капітальних ремонтів тротуарів по вулиці Карпатська виготовлено кілька років тому. За минулі роки вдалося акумулювати кошти і виконати роботи по лівій стороні вулиці.

В бюджеті селищної ради на поточний рік депутатами передбачено кошти для капітального ремонту тротуарів правої сторони вулиці Карпатська. Тротуари викладатимуться бруківкою, на нові замінюються також бордюри. Підрядник - ТОВ "Свалява-Міськбуд". Роботи розпочато. На даний час демонтовано залишки старого покриття і викладаються нові бордюри.
   Селищна рада традиційно запрошує мешканців селища до контролю за якістю виконання робіт. Зауваження можна надситати до селищної ради будь яким із засобів зв"язку, або висловлювати особисто, всі вони будуть розглянуті в обов"язковому порядку.