ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦЬ СЕЛИЩА 2

В 2018 році у Воловці продовжуються роботи по поточному ремонту вулиць.
   Незважаючи на гострий брак коштів у місцевому бюджеті, селищна рада знаходить можливості фінансування капітальнго ремонту та утриманні вулиць. В цих рамках
грейдером вирівнюються покриття вулиць, щебнем і фрезою вирівнюється ямковість, підсипаються вулиці, або окремі ділянки, відновлюються, розчищаються ділякни водовідвідних канав, видаляються кущі, що закривають огляд.

В поточному році більш-менш приведено в порядок ділянки вулиць Канора, Миру в селі Канора, вулиці Незалежності, Уренгойська, ділянки вулиць Довбуша, Лесі Українки, Бандана Хмельницького, Шевченка, Залізнична, Фабрична, Карпатська.
   На даний час, за ініціативи і координації селищної ради, працівниками комунального підприємства, Держлісгоспу, Волоовецького РЕМ, зв"язку, ведуться роботи по впорядкуванню вулиці Яблуново, яка до недавнього часу була в підпорядкуванні обласної служби автомобільних доріг і є вкрай занедбаною. Вже вирівняно грейдером покриття вулиці, підсипано щебенем ділянки вулиці, розчищено від кущів, прочищено, відновлено ділянки водовідвідних канав. Паралельно видаляються дерева, щозагрожують безпеці автомобільного руху, ліній електриопостачання і зв"зку.
   Звичайно, роботи ще багато, але вказаною вулицею, що зєднує центр селища с найбільш віддаленою цого частиною, вже без перешкод їздить шкільний автобус, запущений міський рейс. В зимовий період припиняться аварійні відключення єлектрики і звязку через падіння дерев.
   Роботи продовжуються.