ВИДАЛЕННЯ АВАРІЙНИХ ДЕРЕВ

Дата: 01.06.2017 11:03

Фото без опису   31 травня 2017 року проводилося зрізування сухостійних і перезрілих аварійних дерев по вулиці Карпатська, 44 (навпроти загальноосвітньої школи) в смт. Воловець.

Виконання небезпечних робіт, згідно домовленості, було доручено кваліфікованим спеціалістам 11-ї державної пожежно-рятувальної частини (керівник - підполковник служби цивільного захисту Гвоздак М.В.). Знеструмлення електричних ліній забезпечили спеціалісти Воловецького РЕМ. Прибирання території завершили двірники КП "Водоканалсервіс". Роботи виконувалися із залученням трьох одиниць спеціальної техніки.

Селищна рада щиро вдячна всім, хто долучився до робіт по зрізуванню аварійних дерев, які реально загрожували безпеці перехожих.