ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 28.09.2017

виконавчого комітету

Воловецької селищної ради.

Порядок денний:

1. Про присвоєння адресного номеру на будівлю літньої Дубович В.В.
2. Про присвоєння адресного номеру на житловий будинок Балог Є.Г.
3. Про продовження дії договору на розміщення тимчасової споруди по вул Привокзальна Клепар Н.О.
4. Про надання дозволу ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ" на розміщення комплексів тимчасових споруд в ур. Минчіл.
5. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди Сличко М.Ю. в ур. Минчіл.
6. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди Канайло В.В. в ур. Минчіл.
7. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди Романовій Т.М. по вул. Пушкіна, 11.
8. Про надання статусу особи гірського населеного пункту Голянич С.М., Плавяник Н.М.
9. Про погодження клопотання на ім"я обласного фонду інвестування щодо виділення пільгового кредиту Середа Я.І.
10. Розгляд протоколів про адміністративні правопорушення.

Рішення, прийняті на засідані, невдовзі будуть опубліковані на сторінці даного сайту "Офіційні документи", за посиланням - https://rayon.org.ua/rada/04350240/docs/.