ДОДАТКОВЕ ВІДВЕДЕННЯ ЗЛИВОВИХ ВОД

Дата: 11.08.2017 14:31

Фото без опису

08 серпня 2017 року виконано роботи по обладнанню додаткових водовідвідних мереж.

Щойно відремонтоване покриття вулиць, для довготривалої служби, потребує надійного захисту від грунтових та зливових вод.
   На стадіі проектування були педбачені заходи такого щзахисту, а під час реалізації проекту і виконан пірядникомі. Та у процесі роботи виявлялися ділянки, які потребували додаткового водовідведення. Працівниками комунального підприємства "Водоканалсервіс", паралельно з ремонтом вулиці, виконувалися роботи по водовідведенню.
  Однак, зливи після ремонту допомогли виявити ще кілька місць, де водовідведення було необхідним. Працівниками комунального підприємства було додатково встановлено ще 12 водовідвідних лотків з решітками по вулицях Суворова і Підгірна.
   Селищна рада сподівається, що покриття відремонтованих вулиць не буде знищене дощами, морозами і ще довго послужить нашій громаді.