ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ ЯБЛУНОВО

Дата: 30.09.2019 07:57

Фото без опису   27 вересня 2019 року закінчено поточний ремонт найдовшої вулиці нашого селища Яблуново.

По всій 3-х кілометровій протяжності вулиці підсипано щебнем всі незручні для проїзду ділянки, на що використано близько 50 тон бувшого у вжитку, та 104 тони нового щебеню. В потрібних місцях відновлено або прочищено водовідвідні канави, загальною протяжність близько 1,5 кілометра.
   Роботи виконувалися коштом селищної ради, працівниками комунального підприємства "Водоканалсервіс" під керівництвом директора Худан Я.М., частково за допомогою техніки спонсорів.

Селищна рада звертається до мешканців вулиці з пропозицією поновити біля своїх садиб водовідвідні канави для більш тривалого збереження щебеневого покриття своєї вулиці.