КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТРОТУАРУ ВУЛ. КАРПАТСЬКА

Дата: 17.04.2020 11:45

16 квітня 2020 року. На початку поточного тижня завершено капітальний ремонт тротуару по вулиці Карпатська (права сторона) на ділянці від кругової розв"язки до вул. Борканюка.

Як повідомлялося раніше, згідно затвердженого проекту на початку квітня було розпочато капітальний ремонт тротуару по вул Карпатська на ділянці від кругової разв"язки до вул. Борканюка. На даний час роботи на вказаній ділянці та на ділянках тротуарів по вулицях Фабрична і Борканюка, закінчено.
   В рамках капітального ремонту встановлено нові бордюри, поребрики, забетоновано ділянку підпірної стінки замість зруйнованої, в потрібних місцях її підмуровано. Тротуари вкрито асфальтом і на небеспечних ділянках встановлено огородження. Всі роботи виконано коштом бюджету селищної ради, нехай вони стануть подарунком до великодніх свят для чималої частини мешканців селища. Виконавець робіт - Воловецьке КП "Агрошляхбуд".