РЕМОНТ ПОКРИТТЯ ВУЛИЦЬ І ТРОТУАРІВ

Дата: 09.11.2017 16:19

Фото без опису   08-09 листопада 2017 року продовжувався ремонт покриття тротуарів і вулиць селища.
   Сонячна погода пізньої осені дала можливість продовжити роботи по ремонту ділянок тротуарів та покриття вулиць.

Нарешті заасфальтовано невелику ділянку тротуару вздовд житлового будинку по вул. Шевченка, 1. Заасфальтовано також тротуар по правій стороні вул. Коротка.
   Крім того завершено поточний (ямковий) ремонт вул. Карпатська в центрі селища (біля школи та "Кав"ярні") та вул. Коротка. Роботи виконуються працівниками філії "Свалявський райвтодор" на замовлення Воловецької селищної ради за рахунок коштів з перевиконання бюджету.
   Нагадуємо мешканцям, що вже виготовлені, пройшли експертизу і затверджені проекти ремонту тротуарів по вул. Карпатська (права сторона) на ділянці від поліклініки до перехрестя з вул. Борканюка.