Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ЕС спільно з ПРООН розпочинають новий проект

   04 березня 2019 року стало відомо, що в Закарпатській області розпочав активну діяльність спільного проекту ЕС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).  

   Проект надаватиме підтримку об'єднанням співвласників будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень.
   Очікується, що з середини 2019 року учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти.
   Також проектом планується широкомасштабна інформаційна кампанія для підвищення обізнаності жителів Закарпатської області з питань енергозбереження та енергоефективності.

   Проект розрахований на два роки і впроваджуватиметься у тісній співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією.
   Проект запрошує до співпраці:

  • представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ;
  • представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ;
  • представників діючих ОСББ, які потребують підготовки і навчання.

   Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланням http://houses.in.ua/.

   Контактна особа в Закарпатській області
– Любов Павлович: тел.050-417-74-51, e-mail: liubov.pavlovych@undp.org.

   За розясненнями щодо створення ініціативних груп, реєстрації та ін., пропонуємо звертатися до селищної ради. Контактна особа Сергій Ґриґа, тел. 22 033.

   Слід зазначити, що селищна рада вже має позитивний досвід реалізації проекту в рамках ПРООН - це реконструкція дитячого садочка № 3 в села Канора. Мешканцям добре відомо, яким був садочок до реконстукції, і яким є на даний час, в результаті вдалої реалізації проекту.« повернутися до списку новин