СВЯТКОВА ЯЛИНКА-2018

Сьогодні, 14 грудня, на центральній площі селища вже встановлено нашу головну ялинку.
   До вибору, зрізування та транспортування ялинки долучилися працівники Держлісгоспу та газокомпресорної станції. Встановленням займалися працівники КП ВС "Водоканалсервіс". Завтра вони ж займуться її прикрашанням, встановленням сцени, а фахівці Воловецького РЕМ - підєднанням до електромережі.
   Традиційна церемонія урочистого засвічення ялинки розпочнеться о 16.00 годині 18 грудня. Оскільки головними учасниками свята є саме Ви, шановні наші земляки, тому чекаємо Вас з родинами, дітьми. Також будемо раді гостям нашого селища, туристам.
   Всім бажаємо налаштуватися на веселий, святковий настрій, приємні позитивні враженя, і звичайнож казкової зимової погоди.
З повагою,
виконком селищної ради.