Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ПРОКЛАДЕНО НОВИЙ ТРОТУАР

   Близько місяця тому назад повідомлялося про початок роботи по прокладанню тротуару по вулиці Підгірна (від містка через Вичу до входу на стадіон) довжиною близько 80 метрів. На даний час роботи завершено.
   Роботи виконувалися за ініціативи селищної ради коштом місцевого бюджету в рамках благоустрою селища працівниками комунального підприємства "Воловецький селищний "Водоканалсервіс".

   Для обладнання тротуару використано придатні для використання бордюри, які демонтовані при ремонті тротуарів в центральній частині селища. Щебінь та асфальт закуплено додатково. В результатв вирішене питання зручного переходу мешканців з вул. Підгірна на вул. Дружби, особливо в дощову погоду.

   Слід відзначити, що дбайливий директор комунального підприємства організував роботу по інвентаризації і повторному використанню не лише демонтованих бордюрів, а й знятих шарів старого асфальту. Виявляється, він ще може послужити на тих проблемних ділянках вулиць селища, до яких ще не дійшла черга капітального ремонту.

   Селищна рада продовжує планомірну роботу по благоустрою селища з метою зробити його вигляд більш привабливим для мешканців та гостей. Тільки таким чином можливо закріпити за нашим Воловцем статус популярного туристичного центру.« повернутися до списку новин