КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД - 1

Дата: 14.01.2021 11:36

Воловецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад в селищній раді:

1. Начальник відділу архітектури, містобудування, земельних ресурсів, комунального майна і господарства та захисту довкілля.
Вимоги до кандидата: вища освіта за спеціальністю архітектор, не менше 2-х років роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, посадах установ, підприємств, організацій незалежно від форми власності.
2. Головний спеціаліст (комунальне майно, благоустрій, ЖКГ) відділу архітектури, містобудування, земельних ресурсів, комунального майна і господарства та захисту довкілля.
Вимоги до кандидата: вища освіта за спеціальністю "фінанси", не менше 2-х років роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, посадах установ, підприємств, організацій незалежно від форми власності.
3. Головного спеціаліста (інвестування) апарату селищної ради.
Вимоги до кандидата: вища освіта за спеціальністю "фінанси і кредит", "державне управління", не менше 2-х років роботи, в т.ч. за спеціалізацією інвестування, в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, посадах установ, підприємств, організацій незалежно від форми власності.
4. Головного спеціаліста-бухгалтера відділу фінансів.
Вимоги до кандидата: вища освіта за спеціальністю "облік і аудит" або "фінанси і кредит", не менше 2-х років роботи за спеціальністю в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, посадах установ, підприємств, організацій незалежно від форми власності.
5. Провідного (змінити на головного згідно рішення селищної ради від 15.01.2021 №69 "Про внесення змін до рішення № 7 від 10.12.2020 "Про затвердження структури та чисельності апарату, виконавчих органів Воловецької селищної ради восьмого скликання") спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, охорони здоров"я, молоді і спорту.
Вимоги до кандидата: вища педагогічна освіта, не менше 2-х років роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, посадах установ, підприємств, організацій незалежно від форми власності.

Для участі в крнкурсі кандидатам необхідно подати до селищної ради:
- заяву про участь у конкурсі(де зазначено про ознайомлення заявника із встановленими законом обмеженнями щодо прийняття на державну службу, проходження державної служби та дозвіл на оброблення особистих даних);
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками;
- капії паспорта або іншого документа що посвідчує особу;

- копія довідки про індивідуальний податковий код;
- копія документа про освіту, підвищення кваліфікації;
- копія військового квитка (для військовозобов"язаних);
- копія трудової книжки;
- довідку про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

- підтвердження про подання декларації кандидата на посаду;
- два фото 4х6.

Перелік питань для іспиту - перелік питань іспиту кандидата.

Документи приймаються включно до 16 лютого 2021 року за адресоою: смт Воловець, вул. Пушкіна, 7 (2-й поверх, приймальня).
   Телефон для довідок (03136) 22 033, секретар селищної ради Кризина Світлана Андріївна.