КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

Дата: 14.01.2021 11:36
Кількість переглядів: 343

Воловецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад в селищній раді:

1. Начальник відділу архітектури, містобудування, земельних ресурсів, комунального майна і господарства та захисту довкілля.
Вимоги до претендента: вища освіта за спеціальністю архітектор, три роки роботи за спеціальністю.
2. Головного спеціаліста-бухгалтера відділу фінансів.
Вимоги до претендента: вища освіта за спеціальністю "облік і аудит" або "фінанси і кредит", три роки роботи за спеціальністю.
3. Провідного (змінити на головного згідно рішення селищної ради від 15.01.2021 №69 "Про внесення змін до рішення № 7 від 10.12.2020 "Про затвердження структури та чисельності апарату, виконавчих органів Воловецької селищної ради восьмого скликання") спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, охорони здоров"я, молоді і спорту.
Вимоги до претендента: вища педагогічна освіта, три роки роботи за спеціальністю.
Для участі в крнкурсі претендентам необхідно подати до селищної ради копії:
- паспорта і довідки про індивідуальний податковий код;
- документа про освіту;
- трудової книжки;

- підтвердження про подання декларації кандидата на посаду;
- два фото 3х4.

За довідковою інформацією звертатися за адресоою: смт Воловець, вул. Пушкіна, 7 (2й пов.)
або за телефоном (03136) 22 033, до секретаря селищної ради Кризина Світлани Андріївни.