ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З 30-Ю РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ТА ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 19.08.2021 10:30

Фото без опису        Шановні земляки,  жителі Воловецької  територіальної громади!

Від імені Воловецької  селищної ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу, від себе особисто вітаю Вас з 30-ю річницею  Незалежності України та Днем Державного Прапора!

Протягом багатьох віків наш народ боровся за свободу рідної землі. Та саме нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність.

Сьогодні ми схиляємо голови перед памяттю кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її Незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненнізміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки.

У це свято бажаю всім міцного здоров’я,миру,злагоди, благополуччя, успіхів у творчій праці. Нехай віра в себе, в свою державу живе в серці кожного громадянина нашої  територіальної громади!

Любімо і поважаймо Державний Прапор України, захищаймо його як потужний оберіг України та духовний скарб нації!

Нехай Бог охороняє нашу Україну, громаду, кожну родину від незгод і усіляких негараздів.

селищний голова
Михайло ПОПЕЛИЧ