ВІД БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ - 8

Дата: 25.10.2021 08:49

Фото без опису       Фото без опису До уваги громадян! Публікація на тему: "Договір купівлі-продажу автомобіля онлайн".

Українські водії зможуть оформлювати договір купівлі-продажу автомобіля онлайн – в Електронному кабінеті водія чи на порталі «Дія». Це нововведення передбачене постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня №1007 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Авторизувавшись, продавець і покупець заповнюють договір в електронному вигляді. Після цього документ автоматично надсилається до сервісного центру МВС для проведення усіх передбачених перевірок за відповідними реєстрами. Після позитивного опрацювання угоди адміністратором продавець та покупець накладають свої кваліфіковані електронні підписи,йдоговір вважається укладеним. Нововведення планується реалізовувати всіма сервісними центрами МВС упродовж півроку після набрання чинності зазначеної постанови Кабінету Міністрів України.

Воловецьке бюро правової допомоги