РОБОТИ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ВОДОЗАБОРУ РОЗПОЧАТІ

Дата: 01.12.2021 11:13

Роботи по проектуванню водозабору розпочаті                     Фото без опису

В рамках партнерства про співпрацю між  Воловецькою селищною радою та ГО Агенція регіонального розвитку селища Воловець «Джерельце» проведено дослідження, в якому визначено об»єкти та перелік робіт, які необхідно провести  в результаті реконструкції водопровідних очисних та водозабірних споруд для розробки проектного завдання. Шляхом проведення тендерних процедур визначено виконавця робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації та підписано договір з переможцем. Ним став ФОП Король Олег Михайлович. Також проводяться роботи по оформленню земельної  ділянки у постійне користування громади.

Проєкт реалізується у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує  Асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна» в межах проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку» спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької обласними державними адміністраціями та фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України».