ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Дата: 17.12.2021 09:08

Фото без опису    ЛЮБІ ДІТИ, ШАНОВНІ ДОРОСЛІ! Щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками.

З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію.

Шановні дорослі! Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая. Освятімося найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і благочестям. Поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможемо їм відчути радість свята. Аби для цього справді казкового дня Святий Миколай завітав до кожної оселі, до кожної дитини.

Сердечно бажаю вам, шановні односельці, здоров’я, добра,  сімейного затишку.  Нехай щедрий Святий Миколай вбереже вас та ваших близьких від всіх бід та незгод, подарує любов, радість та справжню віру у дива. Хай збуваються ваші великі та маленькі мрії!

З повагою,

Воловецький селищний голова