ВСТАНОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ «Дія.QR»

Дата: 14.09.2022 09:44

Фото без опису Шановні власники готелів!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», від 23.08.2021 р. – підприємства, установи і організації не можуть відмовити громадянам у прийомі цифрових документів.

Враховуючи вищенаведене просимо Вас здійснити підключення до шерингу Дія.Qr для приймання цифрових документі із застосунку Дія.

Послуга «Дія.QR»

Послуга дозволяє отримати індивідуальний QR-код, який надає можливість організаціям отримувати електронні копії цифрових документів користувачів Дії на електронну пошту.

Послуга створена для малого та середнього бізнесу, громадських організацій, а також для органів державної влади та місцевого самоврядування.

Для чого потрібен QR-код?

По-перше, існує велика кількість життєвих випадків, коли під час надання послуг громадянам, організація має отримати копію документу, що посвідчує особу. Дія.QR дозволяє отримувати електронні копії таких документів на електронну пошту організації від користувачів Дії.

По-друге, не всі організації мають власні інформаційні системи та ресурси для розробки і налаштування інформаційного обміну з Порталом Дія через АРІ. Для отримання копій документів за допомогою Дія.QR необхідна лише електронна пошта та КЕП (кваліфікований електронний підпис) керівника організації / ФОП.

Як налаштувати?

1. Авторизуватися на Порталі Дія за допомогою КЕП керівника організації / ФОП. Якщо ви авторизуєтесь на Порталі вперше – необхідно заповнити дані профілю (ел. пошта, телефон, паспортні дані).
  1. Після успішної авторизації перейти за https://my.diia.gov.ua/my/qrsharing

(або «Відомості про мене» - «Бізнес» - «Мої Статичні QR-коди»).

1. Ознайомитись з умовами публічної оферти та підписати заяву про приєднання за допомогою КЕП (кваліфікований електронний підпис) керівника організації / ФОП.
  2. Створити відділення (місце запиту документів у відвідувачів / користувачів організації).
  3. Створити послугу(-и) та визначити перелік копій документів, які необхідні для надання таких послуг.

Важливо! Перед визначенням переліку документів перевірте наявність законних підстав для отримання та обробки таких персональних даних згідно ЗУ «Про захист персональних даних».

1. Отримати QR-код у кабінеті (Налаштування послуги - завантажити SVG/PDF).