З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ - 2022

Дата: 07.12.2022 11:09

Фото без описуШановні депутати, члени виконавчого комітету та працівники апарату Воловецької селищної ради та Нижньоворітської і Жденіївської громад, депутати і службовці всіх органів місцевого самоврядування

Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростання ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.
   День місцевого самоврядування – свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання  громад.
   Сьогодні на органи місцевого самоврядування, як і на інші органи влади, покладена велика відповідальність за активну участь у спротиві агресії РФ, допомозі воїнам.
   А також відповідальність за соціально-економічний стан своїх територіальних громад, благополуччя їх жителів, створення комфортних умов для проживання мешканців, що в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною і заможною, бо нічого на світі немає краще нашої землі.
   Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують Ваші виборці, інші мешканці громади.
   Бажаю Вам мужності, здобутків у нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя,  родинного благополуччя, нашої спільної перемоги над лютим і підлим ворогом та здійснення  всіх ваших життєвих планів і задумів!

З повагою, Воловецький селищний голова Михайло ПОПЕЛИЧ