ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВЕЛИКОДНЕМ!

Дата: 16.04.2023 07:40

Шановні жителі Воловецької громади!

Від імені селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто прийміть сердечні вітання та найкращі побажання з нагоди Світлого Христового Воскресіння!

Разом з квітучою і теплою весною до нас знову прийшло свято Великодня.

Підносячи молитви до Воскреслого Господа, благаймо його, щоб він благословив нашу державу, дарував нам мир, здоров’я, злагоду, достаток. Нехай усі наші помисли стануть щирими та добрими, серця наповняться радістю та любов’ю.

Вже другий рік це величне свято ми зустрічаємо під час неймовірних випробувань жорстокою війною, яку віроломно почала проти нашої держави росія. Тож нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста і села, життя кожного українця.  Ми вистоїмо, бо за нашими спинами стоять століття нашої боротьби і головне – незламна воля і прагнення бути вільними.

Бажаю вам і вашим рідним у ці святкові дні відчути повноту життя, родинного затишку і тепла, щедроти української землі, добробуту й успіхів у добрих справах.

Христос Воскрес!  Воicтину Воскрес!

Фото без описуЗ повагою , селищний голова    Михайло ПОПЕЛИЧ