ПРОЄКТ GIZ "ПРОСУВАННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ДИРЕКТИВИ ЄС ПРО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В УКРАЇНІ"

Дата: 06.06.2023 14:29

Фото без опису Участь у семінарі безкоштована за умови попередньої реєстрації за посиланням : http://surl.li/hlqda/   Реєстрація обов"язкова і триває до 12.00 - 19 червня 2023 року.

Учасники семінару-замовники в подальшому можуть отримувати безкоштовні консультації від експертів проєкту на етепах від підготовки тендерної документації та супроводу закупівлі, зокрема щодо:

- реалізації проєктів у сфері енергетичної ефективності, зокрема енергефективного зеленого будівництва, а також у сфері управління відходами, циркулярної економіки та декарбонізації;

- застосування нових інструментів системи ProZorro для визнгачення вимог до енергоефективності, екологічних характеристик, нецінових критеріїв та методу оцінки вартості життєвого циклу.