ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Дата: 28.07.2023 08:11

Фото без описуШановні жителі  Воловецької громади! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності!

Указом Президента України від 24 серпня 2021 року  започатковано  нове державне свято – День Української Державності, яке щороку відзначається 28 липня.  Саме в цей день в Україні відзначають День Хрещення Київської Русі-України і вшановують пам’ять про видатного державотворця, Святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

День Української Державності встановлено з метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, спираючись на історію української державності.

З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які всі працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.
Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!

Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, миром та надіями на краще, а ваші добрі справи примножать славу нашої рідної України!

З повагою, селищний голова

Михайло ПОПЕЛИЧ