ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ ГЕРОЮ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Дата: 20.12.2023 10:22

Фото без описуДорога громадо! Завтра 21 грудня 2023 року о 12.00 год. за к.ч., доставлять до смт. Воловець тіло нашого загиблого односельчанина Михайла Тимковича.

Від імені нашої громади закликаємо мешканців селища та всіх небайдужих гідно зустріти Героя живим коридором слави зі свічками в смт. Воловець. до будинку по вул. Карпатській та низько вклонитися, вшановуючи його подвиг в імʼя України!

Чин похорону розпочнеться о 12.30 за к.ч. в Свято-Вознесенському храмі смт. Воловець, вул. Шевченка.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого воїна. Герої не вмирають, вони назавжди залишаться у нашій пам'яті.

Вічна пам"ять нашому Герою! Нехай земля буде йому пухом.