ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ ОСВІТЯНАМ

Дата: 16.01.2024 13:26

Фото без опису   Відповідно до постанови КМУ від 28 квітня 2023 року № 418 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів", завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського й Уряду, Закарпатської обласної державної адміністрації-Закарпатської обласної військової адміністрації, Закарпатської обласної ради, департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА-ОВА, Воловецької селищної ради, за кошти державної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету Воловецької селищної ради, Гукливська гімназія Воловецької селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, від якої вилучили шкільний автобус для потреб ЗСУ за мобілізаційними нарядами, отримала новий шкільний автобус.

Вітаємо гімназистів з новим придбанням та бажаємо щасливої дороги до школи!