ДЕНЬ ПАМ"ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 29.01.2024 10:09

Фото без опису29 січня в Україні відзначається День пам’яті героїв Крут, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку боронити її. Бій під Крутами — це про героїзм, патріотизм і незламність. Їх мужність і нині допомагає нам у боротьбі проти того ж ворога.

Сьогодні, вшановуючи пам’ять загиблих юнаків під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, незалежну Україну. Віддаємо шану нашим захисникам, які сьогодні стоять на сторожі кордонів Української держави.

Щиро вірю: мир повернеться в Україну!

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою,

Селищний голова Михайло ПОПЕЛИЧ