АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 21.03.2024 16:22

Фото без описуВійна. На жаль, триває…Вона не так далеко,

як може здатися. Потреба в автомобілях на передовій є завжди. На жаль в зоні бойових дій через екстремальні умови експлуатації автомобілі швидко виходять з ладу, часто потрапляють під обстріли.

На прохання Воловецької селищної ради, меценат нашої громади Фуцур (Лакатош) Анатолій передав автомобіль марки Volkswagen Т4 до 1-го відділу Мукачівського РТЦК та СП, який в подальшому буде переданий до наших військових частин, для виконання поставлених завдань на передовій.

А також хочемо висловити слова подяки  Позігун Сергію, Логойда Дмитру, Мадяр Івану, Лехман Богдану, Шусті Віктору, які долучилися до доправлення  авто з Чеської Республіки.

Щиро дякуємо всім у цей важкий воєнний час за вашу підтримку і розуміння.

Ваша допомога дуже важлива для наших захисників!

Віримо в ЗСУ! Допомагаємо перемогти ворога разом.