ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ З АРМРЕСТЛІНГУ БОГДАНА ЛЕХМАН

Дата: 10.05.2024 11:44

Фото без описуФото без описуВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! ПИШАЄМОСЬ!

9 травня 2024 року під час сесії Воловецької селищної ради, селищний голова Михайло Попелич та депутатський корпус привітали з перемогою на чемпіонаті Європи у м. Братислава, Словацька Республіка, де приймали участь понад 1000 учасників з 25 країн Європи з армрестлінгу, чемпіонку Європи, у новій категорії (права та ліва рука) гордість нашої Воловецької громади Богдану Лехман.

Фото без опису

Вона не просто чемпіонка Європи в категорії «Юніори», тобто 16–18 років. Поєдинок спортсменки з Воловця, студентки природничо-гуманітарного фахового коледжу Ужгородського нацоінального університету Богдани Лехман визнано найкращим у цих престижних змаганнях з участю близько 1000 рукоборців. До речі, збірна України стала другою серед юнаків, юніорів, молоді та третьою з-поміж дорослих. І в активі нашої землячки дві золоті нагороди. Усе вищесказане про неї говорить про характер і волю до перемоги.

Фото без опису

На честь перемоги Богдані Лехман на чемпіонаті Європи у м. Братислава пролунав гімн України та урочисто піднятий український прапор.

Фото без опису

Бажаємо подальших успіхів та перемог! Пишаємось.