ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!

Дата: 27.07.2024 08:44

Фото без опису Шановні працівники медичної галузі Воловецької  територіальної громади!

Від імені всієї громади щиро вітає вас з нагоди професійного свята-дня медичного працівника. Шана і дяка за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров´я мешканцям громади.

Роль медичного  працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожен лікар розуміє: здоров´я суспільства залежить від професійності , порядності та його душевної доброти.

Сьогодні чимало українських медиків змушені виявляти не тільки гуманізм , але це й стійку мужність та патріотизм. Сотні відданих своєму фаху лікарів працюють у зоні бойових дій , де рятують поранених військових , надають допомогу місцевим мешканцям , волонтерам і всім, хто не байдужий до долі нашої землі.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею. Щиро бажаємо вам здоров´я, щастя, безхмарного, мирного, переможного українського неба!

З повагою,

селищний голова  Михайло ПОПЕЛИЧ