Наказ "Про присвоєння адреси" гр. Фулитка В.

Дата: 24.09.2021 14:25

Закарпатської області
Відділ архітектури, містобудування,

земельних ресурсів, комунального майна і господарства та

захисту довкілля

тел./факс (03136) 22 033, 24 568                                                              89100 Україна, Закарпатська обл.

vc.volovec@amail.corn.. arhzemvolovets@ukr.net                       смт Воловець, вул. Пушкіна, 7

https://volovec-miskrada.gov.ua/                                                   Код ЄДРПОУ 44183926

Подпись: № 5Від 24 вересня 2021 року смт.Воловець

Про присвоєння адреси об’єкту реконструкції
89100, Україна, Закарпатська область, Мукачівський район,

с.Гукливий, 9 ”а”.

На виконання Тимчасового порядку реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №367, розглянувши звернення Фулитка Василя Михайловича від 23.09.2021р., про присвоєння адреси об’єкту реконструкції, розташованому на земельній ділянці за кадастровим номером 2121583001:01:002:0039, згідно з відомостями Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, наданий пакет документів, визначений частиною 3 статті 27 Закану України «Про регулювання містобудівної діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Присвоїти новоствореному об’єкту реконструкції літньої кухні під житловий будинок на власній земельній ділянці з кадастровим номером 2121583001:01:002:0039 загальною площею 0,0215 га, адресу: поштовий індекс 89140, Україна, Закарпатська область, Мукачівський район, с.Гукливий, 9

2. Оприлюднити наказ про присвоєння адреси об’єкту будівництва індивідуального житлового будинку на офіційному веб-сайті Половецької селищної ради.

3. Контроль за вико

Подпись: 3. Контроль за викоФото без описунаказу залишаю за собою.

Ганна БИРАК

Подпись: Ганна БИРАКНачальник відділу