Офіційні документи

Фото без опису

На даній сторінці оприлюднюються офіційні документи: розпорядження, рішення, проекти рішень.

Критерії пошуку документів:

Поіменне голосування
Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність Воловецької селищної ради:0,1000 га - для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, код КВЦПЗ - 03.08, що розташована за адресою: с.Гукливий, урочище "Брантово" на території Воловецької селищної ради Мукачівського району Закарпатської області;0,0500 га - для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, код КВЦПЗ - 03.08, що розташована за адресою: с.Гукливий, урочище "Брантово" на території Воловецької селищної ради Мукачівського району Закарпатської області;0,1000 га - для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, код КВЦПЗ - 03.08, що розташована за адресою: с.Гукливий, урочище "Брантово" на території Воловецької селищної ради Мукачівського району
№34с8с45
№34с8с17
Поіменне голосування
Надати Громадській організації «Федерація біатлону України» (ідентифікаційний код: 14277550, місце знаходження юридичної особи: м.Київ, вул.Ділова, 5, корпус 2) дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 14 га: для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ – 02.09; для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, код КВЦПЗ – 03.08; для розміщення та експлуатації закладів з обслуговування відвідувачів об'єктів рекреаційного призначення, код КВЦПЗ – 03.17; для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення, код КВЦПЗ – 07.01, для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту, код КВЦПЗ – 07.02, земельні ділянки загального користування, які використовуються як зелені насадження загального користування, код КВЦПЗ – 07.08, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), код КВЦПЗ – 11.04; для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, код КВЦПЗ – 12.04; для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій, код КВЦПЗ – 13.01, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії, код КВЦПЗ – 14.02, що розташована за адресою: смт.Воловець, урочище «Кути» на території Воловецької селищної ради Мукачівського району.
№34с8с49
№34с8с19