ПРОКЛАДЕННЯ ТРОТКАРУ

Дата: 31.05.2017 06:54

Фото без опису   30 травня 2017 року розпочато роботи по прокладанню тротуару по вулиці Підгірна (від містка через Вичу до входу на стадіон) довжиною близько 80 метрів.

Роботи виконуються за ініціативи селищної ради коштом місцевого бюджету в рамках благоустрою селища. Виконавці робіт - працівники комунального підприємства "Воловецький селищний "Водоканалсервіс" під керівництвом директора Кополовець В. О. На даний час вже встановлено бордюри, ведеться підсипка щебнем. На черзі асфальтування тротуару і поточний ремонт (підсипка щебнем) цієї ділянки вулиці. Селищна рада продовжує планомірну роботу по благоустрою селища з метою зробити його вигляд більш привабливим для мешканців та гостей. Тільки таким чином можливо закріпити за нашим Воловцем статус популярного туристичного центру.