РЕМОНТ КОЛИШНЬОГО ГОТЕЛЮ

Дата: 14.09.2018 07:18

Станом на 14 вересня 2018 року районною владою ведеться капітальний ремонт будівлі колишнього готелю по вулиці Пушкіна.

Воловчани знають, що будівля готелю давно не використовується на своїм початковим пизначенням. На даний час в ній розміщені підрозділи Воловецької районної державної адміністрації: Центр з питань надання адміністративних послуг (ЦНАП) та відділ культури і туризму РДА. Вільні приміщення районною адміністрацією здаються в оренду під офіси і заклади торгівлі.
   Будівля знаходилася далеко не в найкращому стані і давно потребувала ремонту, та довгий час небагатий районний бюджет не міг собі цього дозіволити. Нарешті районній владі вдалося закомулювати необхідні кошти і розпочати ремонтні роботи, спрямовані на відновлення та енергозбереження будівлі. Замінюються вікна, двері, перекривається дах, утеплюються фасади.
   Воловецька селищна рада вітає зусилля по ремонту будівель спільної комунальної власності громад району (колишній готель, колишній кінотеатр, школа мистецтв та інші) спрямовані в тому числі і на ріст зовнішньої привабливості селища.