РОЗПОЧАТО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ СУВОРОВА

06 липня 2017 року розпочато підготовчі роботи до  асфальтування вулиці Суворова.
   Цим самим розпочато капітальний ремонт вулиці, яка є складовою частиною об"їзної дороги нашого селища.

Роботи по ремонту цієї вулиці, як і інших в поточному році, ведуться коштом лише селищного бюджету без жодних запозичень з бюджетів вищих рівнів. Згідно договору, виконують роботи працівники нашого районного підприємства «Агрошляхбуд». Система відведення дощових вод (канави, лотки, решітки) і на цій вулиці буде обладнуватися комунальним підприємством «Водоканалсервіс».

Традиційно звертаємося до мешканців вулиці, інших жителів селища, з пропозицією контролювати якість виконання робіт. На всі ваші зауваження реакція селищної ради буде негайною.