Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

РОЗПОЧАТО СПОРУДЖЕННЯ ПІДПІРНОЇ СТІНКИ

   В кінці жовтня 2018 року розпочато будівництво габіонної стінки для укріплення схилу на місці зсуву по вулиці Лісорубів.
   Як повідомлялося раніше, несподіваний зсув схилу стався ще на початку лютого 2016 року від надмірного зволоження ґрунту.

   Продовження зсування ґрунту могло повністю перервали нешироку вуличку і газові комунікаціїї під її покриттям. В той час комунальним підприємством негайно було виконано невідкладні роботи по призупинці збільшення і огородженню місця зсуву, розширенню вулиці для безперешкодного руху приватного транспорту мешканців вулиці.
   Тим часом селищною радою було замовлено і профінансовано геологічні та геодезичні дослідження, отриманно заключення і на їх основі замовлено виготовлення проекту підпірної стінки. Передпроектні і проектні роботи зайняли чимало часу, оскільки схил виявився високим і доволі складним. Нарешті доопрацьований роект, виготовлений Закарпатським ВКП ДП "Укрдіпродор", пройшов комплексну Державну експертизу і був готовий до втілення.
   Роботи по реалізації важливого для селища, особливо мешканців вулиці Лісорубів, проекту ведуться працівниками ТОВ "Свалява-Міськбуд".« повернутися до списку новин