Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

БЛАГОДІЙНІСТЬ ДО ВЕЛИКОДНЯ 2018

   5-6 квітня 2018 року здійснено традиційну благодійну акцію, приурочену до Великодня. У нашій громаді стало доброю традицією до цього світлого свята дарувати паски, солодощі та напої багатодітним і молозабезпеченим сім"ям, одиноким і неповносправним мешканцям селища.

   На ініціативу селищної ради завжди відгукуються люди добрії волі. На цей раз також долучилися організації та підприємці: Мишанич Василь, Бабінець Любов, Бирак Іван, Куля Віталій, Іванова Наталія, Фічоряк Наталія, Бирак Василь, а також Черничка Василь (смт. Міжгір"я), Палушка Миколай (м. Ужгород), Мельник Роман (м. Брошнів, Івано-Франківщина) та м-н "Рукавичка" ("Львівхолод", м. Львів ) і магазин "Закарпатська продовольча група" (м. Мукачево). Дякуючи небайдужим людям мешканці отримали 130 пасок і подарунків. Та не менш важливою є приділена людям увага.

   До благодійної акції, також традиційно, долучилися всі депутати селищної ради, провівши клопітку роботу по складанню списків своїх соціально незахищених виборців, і саме вони взяли на себе  доставку подарунків до них, допомагали їм у цьому і працівники селищної ради, які уважно перевірили списки, дбайливо упакували всі подарунки.
   Висловлюємо щиру вдячність всім, хто взяв участь у добрій справі і бажаємо їм, а також мешканцям Воловця і Канори, нашим читачам, смачної паски, міцного здоров"я, добра, достатку і найголовніше - МИРУ в єдиній процвітаючій Україні і всьому світі.
   З повагою,
Воловецька селищна рада


« повернутися до списку новин