ПРОДОВЖУЄТЬСЯ УТЕПЛЕННЯ БУДІВЛІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 24.10.2018 07:47

Фото без опису   23 жовтня 2018 року  продовжуються ремонтні роботи по утепленню фасадів адміністративної будівлі селищної ради.

На сторінках сайту повідомлялося, що вказані роботи було розпочато 8 вересня поточного року. На даний час завершено утеплення фронтального південного фасаду і розпочато роботи по утепленню бокового східного.
   У зв"язку з періодичним зростанням цін на енергоносії та заради економії місцевого бюджету, стала зрозумілою необхідність утеплення адміністративної будівлі. Селищна рада підійшла до проблеми з наукової точки зору, і для початку замовила виготовлення енергетичного паспорта будівлі. Після обмірів, ґрунтовного обстеження спеціалістів, було виготовлено енергетичний паспорт з рекомендаціями по енергозбереженню. І лише після цього, на його підставі було замовлено робочий проект капітального ремонту адмінбудівлі з врахуванням енергозбереження. Саме на підставі цьго проекту і ведуться ремонтні роботи.
   Роботи продовжуються.