ВІДБУЛАСЯ ВЕСНЯНА ТОЛОКА (СУБОТНИК) - 2019

Дата: 08.04.2019 07:49

6 квітня 2019 року у Воловці та Канорі відбулася планова весняна толока (суботник).
   До толоки неї долучилися мешканці, колективи селищної ради, комунального підприємства, інших підприємств і установ селища.

Прибиралися прибудинкові території, узбіччя, тротуари, канави, береги річок, зони відпочинку, околиці сміттєзвалища, території підприємств. ПК "Водоканалсервіс" було організовано оперативне вивезення зібраного сміття, якого виявилося чимало. Наше селище стало чистішим.
   Селищна рада висловлює щиру вдячність керівникам, всім небайдужим і активним учасникам толоки. В той же час звертається до мешканців з пропозицією систематично підтримувати порядок і проводити озеленювати своїх прибудинкових територій і всього селища.