ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ ПО УТЕПЛЕННЮ БУДІВЛІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

19 листопада 2018 року продовжуються ремонтні роботи по утепленню фасадів адміністративної будівлі селищної ради.
   Раніше повідомлялося, що 23 жовтня завершено утеплення першого з фасадів будівлі. Вказані роботи було розпочалися 8 вересня поточного року. На даний час завершено утеплення бокового східного фасаду і розпочато роботи по утепленню основного васаду, фронтального північного.

Утеплення будівлі стало необхідним у зв"язку із зростанням цін на енергоносії, заради економії місцевого бюджету. Разом з утепленням фасадів селищна рада подбала і про їх зовнішній вигляд. Безлико сіра будівля, взагалі то не найгіршої архітектурної форми, заграла новими фарбами, які підкреслюють її ошатність.

Поки дозволяє погода, роботи ведуться.