ВИДАЛЕННЯ АВАРІЙНИХ ДЕРЕВ

26 вересня 2018 року біля будівлі загальноосвітньої школи по вул. Карпатська видалено аварійні дерева.
   Видалення здійснено на звернення директора школи, після обстеження і за рішенням виконкому та організаційної селищної ради. Зрізуванням перезрілих аварійних смерек, що загрожували безпеці учнів, вчителів, будівлі школи і лінії електропередач, займалися професіонали Воловецького відділення МНС. В обмеженому просторі центру селища, робота ними була виконана оперативно і філігранно.

На період виконання робіт працівниками Воловецького РЕМ було вимкнуто лінію електропередач. Безпеку транспорту і перехожих в зоні робіт забезпечували працівники Воловецького відділку поліції.
    По завенршенні робіт дироктор школи висловина вдячність всім виконавцям.
   Деревину видалених смерек буде використано для потреб закладів освіти району.